Wczytuję dane...

Systemy tras kablowych - kanały i korytka kablowe

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Jak skutecznie chronić przewody przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami? Mamy na to sposób! Sklep elektryczny 750v.pl oferuje niezawodne systemy tras kablowych, które umożliwiają sprawną rozbudowę istniejącej sieci. W sposób estetyczny wykańczają elementy instalacji prowadzone naściennie. Pomagają pozbyć się występujących usterek. Wyróżnia ja łatwy montaż - stały lub tymczasowy, a także szybkie zakładanie i zdejmowanie pokrywy. Znajdują zastosowanie wewnątrz budynków mieszkalnych, lokali usługowych, biur czy magazynów. Stanowią idealne rozwiązanie zarówno z punktu widzenia funkcjonalności, jak i gustownego wyglądu.

Korytka i kanały na kable i przewody

Każdy przewód narażony jest na uszkodzenia mechaniczne. Należy więc zastosować odpowiednie zabezpieczenia, które dodatkowo wydłużą żywotność poszczególnych elementów systemu. Jednym z nich są korytka, które znakomicie sprawdzą się podczas tworzenia tras kablowych i różnego rodzaju instalacji prowadzonych na ścianie lub suficie. Z powodzeniem wykorzystuje się je w obiektach mieszkalnych, przemysłowych i firmowych. Oferujemy listwy elektroinstalacyjne w kolorze białym, które służą do prowadzenia instalacji elektrycznych i teleinformatycznych. Przeznaczone są do użytku wewnętrznego.

Polecamy także kanały instalacyjne wykonane z tworzywa sztucznego PVC lub bezhalogenowego i anodyzowanego aluminium. Cechuje je wysoki stopień ochrony IP40. W zależności od modelu posiadają 1, 2 lub 3 komory. Do zestawu dołączona jest łatwa w montażu pokrywa.

Listwy instalacyjne jako elementy tras kablowych

W ofercie sklepu elektrycznego 750v.pl nie mogło zabraknąć listew instalacyjnych przeznaczonych do maskowania kabli. Pozwalają ukryć wszelkie przewody znajdujące się na ścianie, dzięki czemu zwiększają estetykę pomieszczenia. Co więcej, pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo instalacji - poszczególne jej elementy pozostają poza zasięgiem dzieci czy zwierząt domowych. Jeżeli planujesz remont lub prowadzisz prace wykończeniowe w swoim mieszkaniu, postaw na nasze sprawdzone akcesoria. Znajdziesz tutaj regulowane kąty wewnętrzne i zewnętrzne, kąty płaskie do dołu i góry, łączniki kanału, przegrody separacyjne oraz kanały podłogowe. Szczegółową specyfikację znajdziesz w opisie każdego produktu.

Zobacz mniej Zobacz więcej