Wczytuję dane...

Elementy i systemy prowadzenia kabli

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Wiemy, że przewody doprowadzające prąd do wszystkich urządzeń elektrycznych w budynku powinny być nie tylko odpowiednio zamaskowane, ale także skutecznie chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępne w naszej ofercie elementy prowadzenia kabli zabezpieczają je przed przecięciem czy przetarciem. Co więcej, estetycznie je kamuflują, nie wpływając na walory wizualne pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria idealne do instalacji podtynkowej, natynkowej i listwowej. Są to osłony do przewodów elektrycznych, telewizyjnych, telefonicznych i wielu innych. Charakteryzują się solidnym wykonaniem i doskonałą trwałością.

Systemy prowadzenia kabli

Nasz bogaty asortyment tworzą złączki instalacyjne, listwy zaciskowe, puszki łączeniowe, tulejki izolowane, konektory kablowe i wiele innych. Pozwalają zabezpieczyć zarówno elementy instalacji stałych, jak i tymczasowych, przy czym starannie zaprojektowane wnętrze nie traci swojego dobrego wyglądu. Odpowiednio dobrane akcesoria umożliwiają prowadzenie przewodów także w kątach pomieszczeń, a tworzywa, z jakich powstały, pozwalają na malowanie na dowolny kolor. Nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zależy Ci na bezpiecznym ułożeniu i umocowaniu instalacji? W Twoim garażu nie może więc zabraknąć dławnicy kablowej, taśmy elektroizolacyjnej, kanałów podłogowych, korytek i opasek kablowych i innych akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Występują w wielu różnych rozmiarach oraz cechują się odmiennymi właściwościami w zależności od tworzyw, z których zostały wykonane.

Elementy prowadzenia kabli

Dobra instalacja to taka, która powstała zgodnie z obowiązującymi standardami oraz z wykorzystaniem niezawodnych akcesoriów. Dzięki temu zapewnia znakomitą szczelność oraz jeszcze lepszą wydajność całego systemu. Zadaniem poszczególnych elementów prowadzenia kabli jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, a w tym: wilgocią, zmiennymi temperaturami czy wypadkami losowymi. Jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo domowników i pozostałych użytkowników instalacji, już dziś poznaj szczegóły naszej oferty.

Zobacz mniej Zobacz więcej