Wczytuję dane...

Wtyczki i gniazda sieciowe

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Podczas naprawy sprzętu elektrycznego, instalacji czy przewodów często przydają się m.in. wtyczki płaskie/okrągłe, które w dobrej cenie oferuje nasz sklep. Oprócz tego, mamy wiele rodzajów gniazd sieciowych i rozgałęźników wtyczkowych. Stawiamy bezpieczeństwo i satysfakcję klientów na pierwszym miejscu. Dlatego też sprowadzamy towar wyłącznie od zaufanych producentów. Oferowane przez nas wyroby mogą się przydać w najmniej spodziewanym momencie, a więc warto zawsze mieć je w zapasie. Przed zakupem należy jednak zastanowić, jakie ich rodzaje będą najbardziej potrzebne, w czym możemy pomóc – zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej hurtowni 750v.pl

Wysokiej klasy akcesoria do naprawy sprzętu elektrycznego

Klientom proponujemy praktyczne artykuły, w tym gniazdka, które często przydają się podczas napraw różnych urządzeń czy rozbudowy instalacji elektrycznej. Wtyczki sieciowe płaskie i okrągłe są wykorzystywane oczywiście na zakończeniach kabli – intensywnie eksploatowane są, dość mocno narażone na uszkodzenia. Ich wymiana zwykle jest stosunkowo prosta, a do tego relatywnie niedroga.

Z kolei sprzedawane w naszym sklepie rozgałęźniki wtyczkowe umożliwiają podłączenie większej ilości sprzętu. Mogą mieć obudowy klasyczne lub np. bryzgoszczelne, czyli ze specjalnymi klapkami chroniącymi przed dostawaniem się do wnętrza pyłów i wody.

Oferujemy także różnorodne gniazda sieciowe przeznaczone do rozprowadzania sieci LAN w budynku. Są szczególnie przydatne w biurach lub innych miejscach, w których używa się wielu komputerów.

Nasza hurtownia internetowa z artykułami elektrycznymi może pochwalić się szerokim asortymentem akcesoriów tego typu. Sprzedajemy wtyczki płaskie i okrągłe, czy rozgałęźniki wtyczkowe w wielu wariantach. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Hurtownia z praktycznymi artykułami elektrycznymi

Szeroki wybór wtyczek płaskich i okrągłych, gniazd sieciowych oraz rozgałęźników wtyczkowych jest domeną naszej hurtowni. Zapraszamy do składania zamówień – takie akcesoria w bardzo przydadzą się zarówno specjalistom, w tym elektroinstalatorom, jak i użytkownikom domowym. Skontaktuj się z pracownikiem naszego sklepu, jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia wyborze.

Zobacz mniej Zobacz więcej