Wczytuję dane...

Gniazda

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Każda instalacja rozprowadzająca prąd w domu, budynku firmowym czy innym musi mieć kilka podstawowych elementów. Zalicza się do nich m.in. włączniki czy gniazda elektryczne podtynkowe i natynkowe, które dostępne są w naszej ofercie. Umożliwiają podłączanie do zasilania, różnych urządzeń. Nasza hurtownia proponuje wiele rozmaitych modeli tych akcesoriów, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Kupując je w tym sklepie, masz pewność, że otrzymasz produkty wysokiej jakości – złóż zamówienie już dziś.

Rodzaje gniazdek elektrycznych

W zależności od potrzeb, w ofercie sklepu znajdziesz wiele wariantów tych artykułów elektrycznych. Sprzedajemy m.in. wersje pojedyncze i podwójne. Warto pamiętać o tym, by do sprzętów pobierających dużo prądu wybierać modele z uziemieniem. Jeśli planujesz montaż gniazd w miejscu np. o wysokiej wilgotności, polecamy wersje bryzgoszczelne, zabezpieczone przed zachlapaniem, dostępne w wersjach podtynkowych i natynkowych. Te pierwsze można estetycznie wkomponować np. w ścianę, natomiast drugie montuje się bezpośrednio na niej – idealnie sprawdzają się np. pomieszczeniach gospodarczych i często są montowane obok włączników.

 

Asortyment naszej hurtowni jest szeroki. Oprócz klasycznych gniazdek elektrycznych znajdziesz tu także m.in. wersje:

  • teleinformatyczne,
  • głośnikowe,
  • antenowe,
  • multimedialne.

Wybierz gniazdka elektryczne o odpowiednich parametrach technicznych

Wybierając spośród wielu rodzajów tych akcesoriów z naszej hurtowni koniecznie zwróć uwagę na ich podstawowe parametry techniczne. Wybór konkretnych zależy od tego, w jakim miejscu będą zamontowane oraz do czego mają być wykorzystywane.

Nasz sklep umożliwia zakup produktów, które cechują się m.in.:

  • określonym maksymalnym napięciem i prądem znamionowym,
  • sposobem montażu – podtynkowy lub natynkowy,
  • stopniem szczelności obudowy IP.

 

Jeżeli potrzebne Ci gniazdka elektryczne do domu lub mieszkania, to zazwyczaj wystarczą typowe wersje pojedyncze, lub podwójne. Zwykle stosuje się wtedy podtynkowe warianty, ponieważ można je estetycznie wkomponować we wnętrze. Jednak do łazienki lub kuchni warto kupić modele bryzgoszczelne ze specjalną pokrywką, która chroni przed zachlapaniem. Co bardzo istotne, stylistycznie dobierzesz je do włączników również dostępnych w ofercie naszej hurtowni.

 

Z kolei w warunkach przemysłowych czy np. warsztatowych, trzeba użyć nieco innych wersji tych akcesoriów. W takich miejscach świetnie sprawdzi się natynkowe gniazdko elektryczne z obudową IP 44, która dzięki wysokiej szczelności zapewni ochronę zarówno przed pyłem, jak i wodą.

Wybierz sprzęt elektryczny w zaufanej hurtowni

Dobrej jakości osprzęt elektryczny jest gwarancją bezpiecznego i wygodnego korzystania z instalacji rozprowadzającej prąd w budynku. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się wyłącznie gniazdka spełniające najwyższe standardy jakości, certyfikowane i o różnych parametrach technicznych. Wybierz modele podtynkowe lub natynkowe – złóż zamówienie w sklepie internetowym już teraz, gdyż gwarantujemy ekspresową ich realizację. W ofercie mamy również inne akcesoria, w tym takie jak włączniki, przewody czy oświetlenie – poznaj cały asortyment.

Zobacz mniej Zobacz więcej