Wczytuję dane...

Przyciski

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Jednym z najważniejszych elementów instalacji elektrycznej są przyciski, które sprzedajemy, w naszym sklepie. Umożliwiają zamknięcie lub otwarcie obwodu i tym samym kontrolę działania np. źródeł światła. Istnieje wiele ich rodzajów (m.in. pojedyncze, wielobiegunowe czy dzwonkowe), które mogą różnić się od siebie funkcjonalnością. Zapoznaj się z asortymentem hurtowni 750v.pl i już dziś zamów wybrane akcesoria!

Przyciski elektryczne o różnorodnych funkcjach

Klientom oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty tego typu o zróżnicowanym zastosowaniu. Nasza hurtownia sprzedaje m.in. przyciski elektryczne:

  • pojedyncze,
  • wielobiegunowe,
  • dzwonkowe,
  • żaluzjowe – w tym ze specjalnymi oznaczeniami wskazującymi kierunek działania.

 

Asortyment obejmuje także modele pojedyncze i wielobiegunowe. Możesz użyć ich jako włączników oświetlenia. Wersje z wieloma klawiszami umożliwiają uruchamianie kilku źródeł światła osobno. To jedne z najpopularniejszych akcesoriów wykorzystywanych w instalacjach elektrycznych w budynkach mieszkalnych czy np. przemysłowych.

 

Nasz sklep przygotował ofertę, w której znajdziesz nawet przycisk dzwonkowy w wielu rozmaitych wariantach, w tym różnych kolorach z intuicyjnym piktogramem "dzwonka". Ich elementem charakterystycznym jest specjalna sprężynka, która powoduje, że klawisz samoczynnie wraca, do pierwotnej pozycji po jego puszczeniu. Sprzedajemy je zarówno w formie natynkowej, jak i bardziej eleganckiej podtynkowej.

Wybierz najlepsze przyciski elektryczne w naszej hurtowni!

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb klientów, dlatego w asortymencie hurtowni znajdują się przeróżne przyciski elektryczne. Wszystkie z nich są najwyższej jakości, pochodzą od renomowanych producentów. W sprzedaży mamy wiele rozmaitych modeli, w tym m.in. pojedynczych, wielobiegunowych i dzwonkowych, które łatwo dobierzesz do potrzeb i specyfiki instalacji. Skorzystaj z oferty i już dziś złóż zamówienie w naszym sklepie! Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę, a do tego wszystkim klientom proponujemy profesjonalne wsparcie techniczne – zapraszamy do kontaktu!

Zobacz mniej Zobacz więcej