Wczytuję dane...

Kable i przewody elektryczne, przedłużacze

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Łączy je ten sam cel – wyznaczają drogę płynącego prądu. Kable i przewody nie mogą być jednak używane zamiennie. Różnią się budową oraz zastosowaniem. Szczelna i mocna konstrukcja żyły umożliwia umiejscowienie kabla w ziemi oraz wodzie. Natomiast przewody stosowane są wyłącznie wewnątrz pomieszczeń - do montażu podtynkowego i natynkowego. W sklepie 750v.pl znajdziesz bogaty wybór akcesoriów pochodzących od renomowanych producentów, takich jak: ZEIT, Nkt, Bemko, Unimet i innych. Pełnią funkcję trwałego połączenia źródła prądu z jego odbiornikiem. Prowadzą elektryczność do konkretnych urządzeń i komponentów wzdłuż określonej trasy.

Kable do instalacji elektrycznej

Kable elektryczne składają się z jednej lub kilku żył izolacyjnych. Specjalna powłoka zewnętrzna wykonana z PVC chroni je przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: zanieczyszczenia, uszkodzenia czy wilgoć. Mogą pracować w temperaturze od –30 do nawet 90 stopni Celsjusza. W naszej ofercie znajdują się kable:
- energetyczne – ziemne miedziane i aluminiowe, napowietrzne izolowane oraz średniego napięcia,
- telekomunikacyjne – sieci LAN i ETHERNET.


Oferujemy kable o różnej długości i właściwościach w zależności od potrzeb klientów. W ich budowie duży nacisk kładzie się na izolację. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w warunkach terenowych, a także telekomunikacji, sygnalizacji czy do podłączania odbiornika zewnętrznego do sieci.

Przewody elektryczne w sklepie 750v.pl

Bez użycia przewodów nie byłoby możliwe zbudowanie sprawnie działającego systemu elektrotechnicznego. To one pozwalają rozprowadzić prąd po całym budynku oraz dostarczyć elektryczność do punktów poboru mocy. Sprawdzą się w budynkach mieszkalnych, biurowych i komercyjnych. Niektóre modele wykorzystywane są do układania instalacji bezpośrednio pod wylewkę lub tynk. Oferujemy także przewody warsztatowe i uziemiające oraz przedłużacze zwijane, jedno- i wielogniazdowe, ogrodowe oraz siłowe. Specyfikacja techniczna znajduje się w opisie każdego produktu. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zobacz mniej Zobacz więcej