Wczytuję dane...
Dropshipping

Rejestracja konta hurtownika

W celu rozpoczęcia sprzedaży należy zarejestrować się jako klient hurtowy korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie. W polach formularza należy uzupełnić wszystkie dane, które posłużą do weryfikacji twojego konta. Po pozytywnej weryfikacji do konta zostanie dopisany rabat, dzięki czemu na stronie będziesz widział ceny hurtowe. W sprawie linków integracyjnych prosimy o kontakt na kontakt@750v.pl

Regulamin współpracy

Nie podpisujemy żadnej umowy związanej ze współpracą, działamy na zasadach ogólnego regulaminu naszego sklepu. Wszystkie szczegóły dotyczące warunków współpracy zostały opisane w regulaminie.

Składanie zamówień dropshipping

Po pozytywnej weryfikacji twojego konta zostanie do niego dopisany rabat, dzięki czemu po zalogowaniu będziesz widzieć ceny hurtowe brutto. Czas i koszt wysyłki jest dostępny w karcie każdego produktu.

Podczas składania zamówienia dropshipping należy podać adres klienta, do którego ma zostać wysłane zamówienie. Nie dołączamy naszych materiałów reklamowych, faktura za zamówienie jest wysyłana do Ciebie na maila.

Wysyłka zamówień

Wszystkie zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Minimum logistyczne 750zł brutto. Realizujemy wszystkie zamówienia. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Nie realizujemy zamówień na podstawie potwierdzenia wpłaty. Wszystkie zamówienia są starannie zapakowane, aby dotarły do klienta w nienagannym stanie. 

Jeśli pojawił się jakiś problem, możesz go zgłosić tutaj: https://www.facebook.com/750vpl