Wczytuję dane...

Systemy fotowoltaiczne

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Opis kategorii

Firma Longsolar Sp. z o.o. specjalizuje się w zaopatrzeniu specjalistycznych firm monterskich fotowoltaicznych, sprzedawców hurtowych oraz odbiorców indywidualnych. 
Największy nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów. W naszej ocenie to najistotniejsze kryterium. Instalacje fotowoltaiczne są inwestycjami długo terminowymi więc ich trwałość jest jednym z najistotniejszych parametrów branych pod uwagę przy zakupie materiałów do realizacji inwestycji.  Nasze produkty mają za zadanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadto jesteśmy głównym i oficjalnym dystrybutorem w Polsce paneli marki Saronic

Początki firmy sięgają 2009 roku. Założyciele Longsolar  Sp. z o.o. to ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży fotowoltaicznej w szczególności praktycy którzy niejednokrotnie mieli okazje sprawdzić w boku jak istotna jest trwałość instalowanych podzespołów. Dlatego dobór oferowanych produktów to esencja dzisiejszego rynku światowych liderów najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Nasza misja to wprowadzanie propagowanie ekologicznych zmian w podejściu do zasobów ziemi i promowanie takich rozwiązań które pozwolą zachować ziemię dla przyszłych pokoleń.

Zobacz mniej Zobacz więcej

Jeśli pojawił się jakiś problem, możesz go zgłosić tutaj: https://www.facebook.com/750vpl