Wczytuję dane...

Systemy fotowoltaiczne

Znaleziono: 100 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  Opis kategorii

  Firma Longsolar Sp. z o.o. specjalizuje się w zaopatrzeniu specjalistycznych firm monterskich fotowoltaicznych, sprzedawców hurtowych oraz odbiorców indywidualnych. 
  Największy nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów. W naszej ocenie to najistotniejsze kryterium. Instalacje fotowoltaiczne są inwestycjami długo terminowymi więc ich trwałość jest jednym z najistotniejszych parametrów branych pod uwagę przy zakupie materiałów do realizacji inwestycji.  Nasze produkty mają za zadanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadto jesteśmy głównym i oficjalnym dystrybutorem w Polsce paneli marki Saronic

  Początki firmy sięgają 2009 roku. Założyciele Longsolar  Sp. z o.o. to ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży fotowoltaicznej w szczególności praktycy którzy niejednokrotnie mieli okazje sprawdzić w boku jak istotna jest trwałość instalowanych podzespołów. Dlatego dobór oferowanych produktów to esencja dzisiejszego rynku światowych liderów najwyższej jakości w przystępnej cenie.

  Nasza misja to wprowadzanie propagowanie ekologicznych zmian w podejściu do zasobów ziemi i promowanie takich rozwiązań które pozwolą zachować ziemię dla przyszłych pokoleń.

  Zobacz mniej Zobacz więcej

  Jeśli pojawił się jakiś problem, możesz go zgłosić tutaj: https://www.facebook.com/750vpl