Wczytuję dane...
Model: PGŁ-10
Kod producenta: PGŁ-10
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 25.00 PLN
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [ szt. ] 6503.25 PLN
brutto [ szt. ] 7999.00 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Opis produktu

STEROWNIK AEROSYNC PGŁ-10 10 KW 380 V

STEROWNIK AEROSYNC PGŁ-10 to zaawansowane urządzenie zaprojektowane do zarządzania turbinami wiatrowymi o mocy do 10kw. Produkt ten, łączy w sobie nowoczesne technologie z niezawodnością i łatwością obsługi. Dzięki funkcjonalności zdalnego dostępu w sieci lokalnej oraz 7-calowemu dotykowemu wyświetlaczowi, sterownik PGŁ-10 stanowi idealne rozwiązanie dla efektywnego zarządzania energią wiatrową. Firma AEROSYNC jest znana z produkcji wysokiej jakości urządzeń elektronicznych, specjalizując się w technologii odnawialnych źródeł energii. Ich produkty charakteryzują się innowacyjnością, trwałością oraz wysoką efektywnością. STEROWNIK AEROSYNC PGŁ-10 jest jednym z flagowych produktów tej firmy, zaprojektowanym z myślą o optymalizacji pracy turbin wiatrowych. Model PGŁ-10 został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują niezawodnego i wydajnego rozwiązania do zarządzania turbinami wiatrowymi. Dzięki zaawansowanym funkcjom i intuicyjnemu interfejsowi, PGŁ-10 zapewnia maksymalną kontrolę nad procesem produkcji energii wiatrowej.

Specyfikacje Techniczne

  • Moc: 10KW
  • Napięcie: 380V
  • Wyświetlacz: 7-calowy ekran dotykowy
  • Dostęp Zdalny: Możliwość zdalnego zarządzania w sieci lokalnej

Kluczowe Funkcje

Zdalny Dostęp w Sieci Lokalnej

Jedną z najważniejszych cech sterownika AEROSYNC PGŁ-10 jest możliwość zdalnego dostępu i zarządzania przez sieć lokalną. Użytkownicy mogą monitorować i kontrolować pracę turbin wiatrowych bez konieczności fizycznej obecności przy sterowniku, co znacząco zwiększa wygodę i efektywność zarządzania.

7-calowy Wyświetlacz Dotykowy

Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7 cali zapewnia intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Na ekranie wyświetlane są kluczowe informacje dotyczące pracy turbiny, w tym statystyki produkcji, średnie wartości napięcia, prądu, mocy oraz temperatury. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo uzyskać dostęp do niezbędnych danych i analiz.

Monitorowanie i Statystyki

STEROWNIK AEROSYNC PGŁ-10 umożliwia podgląd szczegółowych statystyk dotyczących produkcji energii oraz średnich wartości różnych parametrów, takich jak napięcie, prąd, moc i temperatura. Użytkownicy mogą śledzić wydajność turbiny w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybkie reagowanie na wszelkie nieprawidłowości i optymalizację pracy urządzenia.

Zalety Używania STEROWNIKA AEROSYNC PGŁ-10

Efektywność Energetyczna

Dzięki zaawansowanym funkcjom monitorowania i zarządzania, PGŁ-10 pozwala na maksymalizację efektywności energetycznej turbin wiatrowych. Precyzyjne dane i analizy umożliwiają optymalne ustawienia i minimalizację strat energii.

Niezawodność i Trwałość

Sterownik PGŁ-10 jest zaprojektowany z myślą o długotrwałej i niezawodnej pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości komponenty i solidna konstrukcja zapewniają długą żywotność urządzenia oraz minimalizują ryzyko awarii.

Łatwość Użycia

Intuicyjny interfejs i dotykowy wyświetlacz sprawiają, że obsługa sterownika jest prosta i wygodna. Nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy technicznej mogą łatwo zarządzać turbinami wiatrowymi za pomocą PGŁ-10.

Zastosowanie

Indywidualni Użytkownicy

Dzięki łatwej obsłudze i zdalnemu dostępowi, PGŁ-10 jest doskonałym wyborem dla indywidualnych użytkowników, którzy posiadają pojedyncze turbiny wiatrowe o mocy nominalnej do 10kw. Umożliwia to wygodne i efektywne zarządzanie produkcją energii.

Podsumowanie

STEROWNIK AEROSYNC PGŁ-10 to zaawansowane i niezawodne urządzenie, które znacząco ułatwia zarządzanie turbinami wiatrowymi. Dzięki funkcjom zdalnego dostępu, intuicyjnemu interfejsowi i szczegółowym statystykom, PGŁ-10 pozwala na efektywne zarządzanie energią wiatrową, maksymalizując wydajność i minimalizując koszty operacyjne. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla małych i średnich farm wiatrowych, jak i dla indywidualnych użytkowników, którzy chcą efektywnie zarządzać produkcją energii z turbin wiatrowych.

Pliki do pobrania
Opinie Klientów