Wczytuję dane...
Model: M-DGA504ZJ
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producent: makita
Zawartość opakowania: 1 szt.
netto [ szt. ] 652.02 PLN
brutto [ szt. ] 801.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Opis produktu
*SHORTDESC*
Dane techniczne:

Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Masa: 2,5 kg

*LONGDESC*
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
*PACKINFO*
Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujący 224415-9
Nakrętka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8
Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
*ADDINFO*
Bez akumulatora i ładowarki

Opinie Klientów

Jeśli pojawił się jakiś problem, możesz go zgłosić tutaj: https://www.facebook.com/750vpl